Sedací vak jednorožec

10 hodnocení
Efekt lupa
  • 1 z 2

Originální válecí vak pro děti, který se stane nejen praktickým doplňkem do každého dětského pokoje, ale také skvělou hračkou, která rozvíjí dětskou fantazii. Tento pytel si Vaše děti zamilují a už ho nepustí. Počítejte s tím, že jim ho budete vozit sebou i k babičce na návštěvu. Děti se s tímto křesílkem nebudou nudit!

Všechny produkty vyrábíme s láskou a maximálním důrazem na kvalitu. Sedací pytle jsou dvojitě prošívané a v zadní části mají zabezpečený plnící otvor, kterým lze regulovat množství polystyrénové náplně. Granulátová náplň o průměru cca 3mm je certifikovaná a vhodná i pro alergiky. Náplň se dokonale přizpůsobí tělu a navíc příjemně hřeje.

Zadní opěrka pytle je dostatečně široká a umožňuje kvalitní oporu pro záda. Posedová část je širší a  máte možnost si pohodlně opřít ruce a vyvýšená zadní část umožňuje oporu pro hlavu. Pro odpočinek ideální křeslo. Je zařazeno mezi variabilní pytle, a proto jej lze použít jak k sezení, tak i k pololehu. Výhodou tohoto pytle je jeho fantastická pohodlnost, drží tvar, navíc výběr v mnoha barvách z něj činí opravdu luxusní, stylový a naprosto jedinečný nábytek. Povlak lze při zašpinění čistit mýdlovou vodou. Váhový limit pytle je do 40kg.


  • Skladem
1 049 Kč / ks
Kategorie: Dětské zboží
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 3 kg
Rozměr v x š x h: 75 x 100 x 130 cm
Materiál: voděodolná kočárkovina
Výplň: EPS 70 kuličky
Barva: růžová, bílá, fialová
Hmotnost: 3 kg
Nosnost: 40 kg
Dětské: Ano