Sedací vak omalovánka dárek 6ks fixů na textil

13 hodnocení

Dětský sedací vak, omalovánky + dárek fixy na textil

Vak slouží zároveň jako omalovánka, je možné vybarvit si ho dle vlastních představ. Součástí balení je 6 ks fixů na textil v různých barvách k vybarvení. Pro všechny rodiče dětí, které rády malují. Vak s motivem omalovánek rozzáří všechny malé výtvarníky i výtvarnice. Omalovánky podporují dětskou představivost a kreativitu. Fantazii se meze nekladou. Nejenže se vaše ratolesti skvěle vyřádí a zabaví, zároveň se naučí i přesnějším tahům fixami a vytvoří i okouzlující umělecké dílo, které poslouží také jako nádherná dekorace, kterou bude obdivovat každá návštěva. Užijte si vybarvování a vytvořte společnými silami nádherné umělecké dílo.

 

Všechny produkty vyrábíme s láskou a maximálním důrazem na kvalitu. Sedací pytle jsou dvojitě prošívané a v zadní části mají zabezpečený plnící otvor, kterým lze regulovat množství polystyrénové náplně. Granulátová náplň o průměru cca 3mm je certifikovaná a vhodná i pro alergiky. Náplň se dokonale přizpůsobí tělu a navíc příjemně hřeje.

Zadní opěrka pytle je dostatečně široká a umožňuje kvalitní oporu pro záda. Posedová část je širší a  máte možnost si pohodlně opřít ruce a vyvýšená zadní část umožňuje oporu pro hlavu. Pro odpočinek ideální křeslo. Je zařazeno mezi variabilní pytle, a proto jej lze použít jak k sezení, tak i k pololehu. Výhodou tohoto pytle je jeho fantastická pohodlnost, drží tvar, navíc výběr v mnoha barvách z něj činí opravdu luxusní, stylový a naprosto jedinečný nábytek. Povlak lze při zašpinění čistit mýdlovou vodou. Váhový limit pytle je do 40kg.

 

  • Skladem
1 049 Kč / ks
Kategorie: Dětské zboží
Záruka: 2 roky
Rozměr v x š x h: 75 x 100 x 130 cm
Materiál: voděodolná kočárkovina
Výplň: EPS 70 kuličky
Barva: bílá, černá
Hmotnost: 3 kg
Nosnost: 40 kg
Dětské: ano